E-booki


Jeśli planujesz poszerzyć swoją wiedzę na temat nauki języków obcych, polecam Tobie przeczytanie tych popularnych e-booków.  Poniżej możesz pobrać bezpłatny fragment każdego z nich. To darmowa nauka!

 

  Hiszpańskie słówka. Paweł Sygnowski |  Czytaj opis  Pobierz fragmentebookokładka
 Jak zapamiętać 200 hiszpańskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut, i poznać ich prawidłową wymowę?  Czego nie  wiesz o skutecznej nauce języka hiszpańskiego?

 Jak opanować dowolny język obcy. Agnieszka Burcan-Krawczyk |  Czytaj opis  Pobierz fragmentebookokładka2
Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie z łatwosćią opanowują języki obce, podczas gdy inni trudzą się kilka lat, a efekt jest żaden? Czas najwyższy spojrzeć prawdzie w oczy i dowiedzieć się kilku interesujących rzeczy na ten oraz… swój temat.

Szybka nauka języków obcych. Paweł Sikoń |  Czytaj opis  Pobierz fragmentebookokładka3
Metoda ta angażuje w znacznym stopniu Twoją wyobraźnię, eliminując tym samym wszelką nudę wynikającą często z nauki, wykorzystuje w maksymalny sposób Twój czas, dając Ci poczucie pewności siebie – dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

 

Bestsellery

 

 jakpraceJak napisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową? | Czytaj opis  Pobierz fragment
Piszesz pracę licencjacką, magisterską lub inżynierską? Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz sprawdzonych wskazówek dotyczących organizacji pracy, redagowania tekstu oraz przygotowania pracy do wydruku? To książka dla Ciebie!

40x60 Mężczyzna od A do Z Piotr Mart |  Czytaj opis  Pobierz fragment
Jak zrozumieć mężczyznę i dzięki temu tworzyć udany, szczęśliwy, przyjacielski związek? Jak udoskonalić swój związek, wykorzystując znajomość  męskiej psychiki? Czego tak naprawdę pragną mężczyźni? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w książce Piotra Marta.

aslowkaAngielskie słówka Paweł Sygnowski |  Czytaj opis  Pobierz fragment
 Czy jesteś w stanie podjąć wyzwanie i nauczyć się setek nowych słów w języku angielskim? Zamawiając książkę, w prezencie otrzymasz m.in zniżkę  na  kurs językowy oraz możliwość konsultacji z autorem. Nie czekaj, pobierz bezpłatny fragment i korzystaj z wiedzy doświadczonego lektora.

 

 

Comments are closed.

TOP