Home > Nauka > Mów po hiszpańsku najlepszym blogiem językowym w Polsce?

Mów po hiszpańsku najlepszym blogiem językowym w Polsce?

Mam dla Was ważną informację. Ten blog bierze udział w plebiscycie na najlepszego bloga językowego który organizowany jest przez firmę Sprachcaffe.   Konkurs skierowany jest zarówno do samych blogerów, jak i czytelników. Nagrodami są kursy językowe za granicą.

Sprachcaffe - MaltaProjekt ma nietypowy charakter. Zazwyczaj w konkursach nagradzani są tylko twórcy, a rola czytelników sprowadza się do biernego oddawania  głosów. W konkursie Language Blooger & Fan Wy również zgarnąć ciekawe nagrody.

Jedną z nich jest wybrany kurs językowy w dowolnie wybranej szkole za granicą! Organizatorzy przewidzieli również nagrody dodatkowe, fundowane przez sponsorów, wśród których znajdują się m.in. wydawnictwa FISZKI oraz Leksyka.pl. Ze szczegółowymi informacjami możecie zapoznać się na stronie zasady.

Wszystko co musicie zrobić, to oddać swój głos na Mów po hiszpańsku, opisując przy okazji swoją największą wpadkę językową. Drugie pytanie na jakie musicie odpowiedzieć, dotyczy wpływu znajomości języków na możliwość realizacji swoich marzeń. Pytania te przypadły mi do gustu i sam wezmę udział w tym konkursie, oczywiście głosując na najlepszego dostępnego bloga. Formularz do głosowania znajdziecie TUTAJ.

Swoje zgłoszenia możecie wysyłać przez 30 dni, od 10 marca do 10 kwietnia 2013 roku. Wasze prace zostaną ocenione przez komisję, a wyniki pojawią się na stronie internetowej.

Jeśli podoba się Wam mój blog – głosujcie! 🙂

baner 3

Skomentuj przez Facebooka

comments

, ,

Komentarze:1

Odpowiedz
  1. Odpowiedz Zabajone11 14/03/31

    Witam. Też prowadzę bloga, ale dopiero zaczynam. Ma tak jak ten tematykę języka hiszpańskiego. Jeżeli możesz to zapraszam:
    http://hiszpanskidlazielonych.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP