Home > Nauka > Preply – portal z ofertami korepetycji już w Polsce!

Preply – portal z ofertami korepetycji już w Polsce!

Wymówek na naukę języka jest wiele, a najczęstszą jest brak czasu na naukę i uczęszczanie na kursy. Wraz z rozwojem technologii wymówka ta zaczyna tracić na aktualności, bowiem prócz prezentacji multimedialnych w sieci znaleźć można zarówno kursy online jak i korepetycje przez Skype. Oczywiście zawsze najważniejsza jest motywacja do nauki gdyż bez niej nie ma szans na efekty! O motywacji pisałem kiedyś tutaj.

Chcąc się uczyć języka online warto poszukać osobistego nauczyciela, korepetytora. Do tej pory Polacy nie mieli dostępu do serwisów pośredniczących w poszukaniu korepetycji. Zainteresowani tematem mogli skorzystać z anglojęzycznych witryn proponujących podobne usługi. Platforma Preply powstała z myślą o wszystkich którzy chcą doskonalić swój język, nie wychodząc z domu, będąc mobilnymi i ceniącymi sobie nowinki techniczne.

Wbrew pozorom, koszty wirtualnej lekcji sam na sam z korepetytorem nie są duże. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników Internetu powstała polska platforma pośrednictwa między uczniami a korepetytorami języków obcych. Prócz angielskiego, który dominuje, dostępnych są setki korepetytorów języków mniej popularnych od europejskich (hiszpański, rosyjski, niemiecki, francuski, i inne) po arabski, japoński, chiński.

skype

Możecie wybrać odpowiedniego dla siebie nauczyciela spośród setek dostępnych oferujących swoje usługi. To od Was zależy czy będzie to polski nauczyciel języka obcego, czy native speaker. Hiszpański przez Skype z jednym z 10 obecnie dostępnych nauczycieli na Preply to koszt od 9$ za godzinę. Nauczycieli można filtrować po cenie, lokalizacji, opiniach itd.

Preply to nie tylko korepetytorzy online, znajdziecie tam również wiele tradycyjnych ogłoszeń. Wystarczy poszukać osób ze swojego miasta i podjąć naukę. Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkownika, portal zapewnia zwrot kosztów. Korzystanie z platformy jest bardzo proste, jednak jeśli pojawią się wątpliwości, skorzystać z przygotowanej pomocy i przewodnika po Preply. Dla użytkowników chcących oszczędzić, przygotowano pakiety lekcji. Portal Preply nie tylko dostarcza kontaktów z korepetytorami ale również bierze odpowiedzialność za rozliczenie lekcji, stąd też dla bezpieczeństwa usługi korepetycje są monitorowane w czasie, a użytkownik zobowiązany jest do potwierdzenia odbycia lekcji jak i wystawienia oceny nauczycielowi. Nauczyciel, poza odnotowaniem lekcji wprowadza w system również informacje o poruszanych zagadnieniach.

Bez wątpienia ten innowacyjny sposób na naukę języka sprawdzi się zarówno u osób początkujących jak i zaawansowanych. Dzięki nauce przez Skype z korepetycji mogą skorzystać nie tylko użytkownicy zamieszkujący duże miasta, gdzie szkół językowych i korepetytorów nie brakuje, ale również ci, którym zależy na doskonaleniu języka, a mieszkają w niewielkich miejscowościach.

Więcej o korepetycjach przez Skype, lektorach i o Preply na: preply.com/pl

Preply - korepetycje językowe (logo)

 
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

Skomentuj przez Facebooka

comments

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TOP
Przejdź do paska narzędzi