Home > Rozrywka > Nowe odcinki Con el Culo al Aire

Nowe odcinki Con el Culo al Aire

Kiedy zdarza mi się, że mam wolną chwilę i chcę obejrzeć coś po hiszpańsku, często nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Szukam wtedy czegoś na YouTube, ale krótkie filmiki nie zastąpią odcinków serialu, tworzących spójną całość. Możliwe, że Wy również spotykacie się z tym problemem.

W hiszpańskiej telewizji rtve.es od pewnego czasu zapowiadano emisję trzeciego sezonu serialu Con el Culo al Aire. Polecałem go Wam wcześniej do nauki hiszpańskiego. Jest na czasie i ogląda się go naprawdę przyjemnie. Drugą serię emitowano od marca 2012 roku.

Teraz profil serialu na facebooku ożył na dobre.  Codziennie dodawane są newsy i zdjęcia dotyczące  fabuły nowego sezonu. Cała kampania toczy się wokół zagadki ¿Dónde está Tino?. Nie wiem, czy tylko mi nasuwa się skojarzenie z bajką Gdzie jest Wally? 😉.

Wpisując tę frazę w wyszukiwarkę, trafiamy na stronę telewizji Antena 3. Dowiadujemy się, że Tino, cukiernik i narzeczony Alicji,zaginął i wszyscy go szukają. Są tam również zabawne filmiki, w których o Tino wypowiadają się inni mieszkańcy kampingu. Moją uwagę przykuł ten zatytułowany Churrero, ¡qué te has vuelto aventurero!, w którym o Tino opowiada pijaczka Lola.

Na potrzeby kampanii, zespół Autoban nagrał nawet zmienioną wersję piosenki tytułowej. Zamiast słów Y aquí estoy, con el culo al aire, sin casa ni coche, ni perro que me ladre, w refrenie słyszymy Y aquí estoy, en busca de Tino, pero nadie sabe dónde se ha metido. Ta wersja pojawia się we wszystkich zagadkowych filmach dotyczących sprawy Tino.

Innym muzycznym akcentem w tej kampanii jest piosenka We are the churro, którą śpiewają mieszkańcy kempingu. To oczywiście przeróbka We are the world, charytatywnego hitu z lat 90. ubiegłego stulecia. Możecie posłuchać jej tylko tutaj, gdyż nie ma możliwości dodania na bloga tego filmu.

Całość tworzy naprawdę ciekawy obraz. Zapowiada się interesujący sezon, a walka o widzów rozpoczęła się na długo przed emisją pierwszego nowego odcinka. Zachęcam Was do przejrzenia wszystkich materiałów promujących trzecią serię, bo taka nauka to przyjemność. Zanim nowe części pojawią się w telewizji, możecie nadrobić zaległości i obejrzeć wcześniejsze odcinki. 🙂

Skomentuj przez Facebooka

comments

,

Komentarze:4

Odpowiedz
 1. Odpowiedz Walczak 14/11/12

  Ja znalazłem Gwiezdne Wojny z dubbingiem hiszp. i teraz tylko czekam na odpowiedni moment. 🙂

 2. Odpowiedz Paulaaaa 13/03/24

  Fajne te filmiki promujące nową serię! W wolnej chwili na pewno przyjrzę się temu serialowi, ponieważ poszukuję czegoś, co mi się spodoba. Na razie skupiam się na El barco, chociaż nie mam za bardzo czasu na oglądanie seriali. Może w przerwie świątecznej uda mi się coś obejrzeć 😉

  • Odpowiedz Mów po hiszpańsku 13/03/24

   Jest duuużo do oglądania, bo każdy odcinek trwa ponad godzinę 🙂

   • Odpowiedz Paulaaaa 13/03/25

    Standard jeżeli chodzi o Antena3 😉 Chyba wszystkie ich seriale tyle trwają 😛 Dlatego tak opornie idzie mi z „El barco”. Trzeba poświęcić na to sporo czasu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP