Home > Nauka > Jak nauczyć się języka obcego – poradnik

Jak nauczyć się języka obcego – poradnik

Drodzy czytelnicy!

Dzisiejszy wpis powinien Was zaskoczyć. Nie będzie to recenzja, a zaproszenie do lektury pewnej bezpłatnej publikacji dostępnej on-line.

2 Mam przyjemność poinformować Was o efekcie wspólnej pracy kilkudziesięciu blogerów i specjalistów związanych z nauczaniem języków obcych. Jest to liczący ponad 100 stron poradnik nauki języków obcych. Jako autor bloga Mów po hiszpańsku miałem okazję udzielić wywiadu , w którym opowiedziałem o moich sposobach na naukę tego języka.  Możecie znaleźć go na 33. stronie poradnika, klikając TUTAJ.

Oprócz mnie, w projekcie wzięło udział 45 blogów z Polski i zagranicy. Znajdziecie w nim uniwersalne porady dotyczące nauki języków w ogóle oraz szczegółowe rady na temat mniej popularnych języków, takich jak niderlandzki, szwedzki czy japoński. Każdy z blogerów odpowiadał na ten sam zestaw pytań, co daje Wam możliwość samodzielnej oceny i wybrania najlepszych metod. Zachęcam Was do obserwowania Mów po hiszpańsku na InstagramieTwitterze i YouTube. Linki do profili są zamieszczone w wywiadzie.

PS. Czytając uważnie poradnik, dowiecie się także kilku rzeczy o autorze tego bloga  😉

Skomentuj przez Facebooka

comments

,

Komentarze:4

Odpowiedz
 1. Odpowiedz :) 15/01/14

  szkoda, że nie ma versji video ale i tak nieźle to się prezentuje. Trochę długie ale teraz zaczynają się moje ferie zimowe tak więc czasu dużo

 2. Odpowiedz Antonio 15/01/14

  To się nazywa zbiór porad a nie jakieś tam 15 porad czy coś. Na kartce notuje sobie najważniejsze rady a szczególnie to jak można uczyć się zdalnie czyli np. z komórki czy będąc w autobusie. Mnie szczególnie interesują interaktywne formy nauki więc głównie apki itp rzeczy. Poradnik przejrzałem narazie tak ogólnie ale Twoj wywiad oczywiście przeczytałem jako pierwszy i jest KONKRETNY;)
  Pozdrawiam i gratuluje fajowego poradnika.
  Antonio

  • Odpowiedz Mów po hiszpańsku 15/01/14

   Mamy to szczęście, że nowe technologie są na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko wiedzieć jak z nich korzystać. Miłej nauki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP