Home > Rozrywka > Demotywatory po hiszpańsku

Demotywatory po hiszpańsku

Kluczem do nauki języka hiszpańskiego w domu jest traktowanie go jako alternatywnego języka, w którym korzystacie z Internetu. Oprócz oglądania telewizji, słuchania radia czy czytania serwisów informacyjnych, szukajcie rzeczy, które Was rozbawią i sprawią, że będziecie chcieli zrozumieć jak najwięcej z tego, co czytacie. Idealnym materiałem do nauki w ten sposób są demotywatory. W polskim Internecie demotywatory.pl mają już czas świetności za sobą, ale nadal cieszą się sporą popularnością. Portal ten ma wiele odpowiedników w języku hiszpańskim. Najbardziej popularnym jest hiszpański serwis desmotivaciones.es. Wygląda on podobnie do polskich demotwatorów, więc od razu poczujecie się jak u siebie. Żeby być na bieżąco, warto polubić stronę desmotivaciones.es na facebooku.

Zaletą demotywatorów są precyzyjne i zrozumiałe sentencje. Jeśli nie do końca rozumiecie przekaz, spróbujcie odczytać go z pomocą demotywującej ilustracji. Po kilkunastu przejrzanych demotach zaczniecie rozumieć coraz więcej. Zauważcie, że hiszpańskie demotywatory są nieco bardziej poważne od ich polskiego odpowiednika.

Llega a casa

Skomentuj przez Facebooka

comments

,

Komentarze:1

Odpowiedz
  1. Odpowiedz Marek 14/10/22

    Ciekawe. Od jakiegoś czasu przeglądam hiszpańskojęzyczne strony tego typu a potem zapisuję pliki w których nie rozumiem słówka a następnie dodaję ten obrazek do programu Anki. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP