Home > Rozrywka > Konkurs: Hiszpański na wesoło

Konkurs: Hiszpański na wesoło

Regulamin konkursu

INFORMACJE OGÓLNE

1) Konkurs przeznaczony jest dla fanów stron mowpohiszpansku.pl oraz mialmaespanola.pl, dlatego też przed wzięciem udziału w konkursie zachęcamy do upewnienia się, że polubiło się już obie strony, ponieważ tylko takie zgłoszenia będziemy brać pod uwagę.
2) Konkurs rozpocznie się w poniedziałek 19 maja i zakończy się w środę 28 maja o godzinie 15.00. Tego samego dnia po godzinie 20.00 podamy wyniki konkursu.

ZASADY KONKURSU

1) Udostępnij na swojej tablicy zdjęcie z informacją o konkursie.
2) Stwórz mem lub demotywator który w zabawny sposób opisze sytuacje związaną z nauką języka hiszpańskiego lub stereotyp związany z krajami hiszpańskojęzycznymi. Mem powinien zostać napisany w języku hiszpańskim. Jeśli jednak jesteś osobą początkującą, nie martw się – nie będziemy brać pod uwagę błędów językowych ani literówek jeżeli w istotny sposób nie zmienią one znaczenia tego, co zostało napisane. Liczymy na waszą kreatywność.
3) Opublikuj mem na facebookowej tablicy mowpohiszpansku.pl lub mialmaespanola.pl
4) Zachęć znajomych do oddawania głosów w postaci kliknięcia Lubię to na Twój projekt.
5) Przykładowe memy możesz znaleźć tutaj. Podane memy nie mogą zostać użyte jako zgłoszenia w konkursie.

INFORMACJE DODATKOWE

Organizator zastrzega sobie możliwość dyskwalifikacji zgłoszeń nie spełniających warunków konkursu. W przypadku gdy memy będą się powtarzać, będzie brane pod uwagę tylko zgłoszenie, które pojawiło się na stronie wcześniej (nawet jeśli skopiowany mem zbierze najwięcej polubień, nie zostanie nagrodzony).

NAGRODY ORAZ ZASADY ICH PRZYZNAWANIA

1) W konkursie zostaną przyznane trzy zestawy nagród, w których skład wchodzą:
Fiszki Hiszpański – praktyczne zwroty konwersacyjne oraz Fiszki Poznaj Hiszpanię, które pozwolą zwycięzcy lepiej poznać kulturę i język tego pięknego kraju.
2) Zasady wyłaniania zwycięzców:
1 zestaw fiszek otrzyma osoba, która zdobędzie najwięcej polubień spośród osób, które opublikowały memy na fanpage mowpohiszpansku.pl
1 zestaw fiszek otrzyma osoba, która zdobędzie najwięcej polubień spośród osób, które opublikowały memy na stronie mialmaespanola.pl
1 zestaw fiszek jako dodatkowa nagroda od blogerów, którzy wybiorą ich zdaniem najzabawniejszy mem z najlepszą grą słów i umiejętnie dobrany do tematu
3) Nagrody w ciągu tygodnia po ogłoszeniu wyników zostaną wysłane do uczestników.

< konkurs polski21

Skomentuj przez Facebooka

comments

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP